Zadzwoń do nas: +48 530 982 333

biuro@gomarinvest.pl

GOMAR INVEST

O NAS

Jesteśmy młodym, dynamicznym i kreatywnym zespołem ludzi z Poznania, których ambicją jest realizacja oczekiwań naszych klientów. W ślad za tym idzie bezkompromisowa jakość oferowanych przez nas produktów oraz szczególnie wysublimowane wzornictwo. Wybierając nasze artykuły, każdy ma szanse wyrazić swoje indywidualne oczekiwania, podkreślić wyjątkowość chwili, czy doniosłość jakiegoś wydarzenia. Oferując szeroką gamę wzorów stwarzamy szansę dla powstawania własnych inspiracji i tworzenia magii chwil, których czar ma pozostać na długo w pamięci. Wszelkiego rodzaju uroczystości, celebracje, czy okazje powinny mieć wyjątkowy charakter, a my jesteśmy po to by to podkreślić.

WARTOŚCI

Chcemy dostarczać naszym klientom sposobów, na stworzenie własnej magii w trakcie trwania ważnych chwil – czy to przy rodzinnym i odświętnym stole, czy to na spotkaniu z przyjaciółmi na urodzinach. Dążymy do tego celu, dostarczając serwetki dekoracyjne i torby prezentowe, w których każdy odnajdzie coś interesującego i odpowiadającego konkretnym wymaganiom.

FIRMA

W naszym przedsiębiorstwie w Poznaniu podchodzimy niezwykle uważnie do każdej zamówionej partii opakowań na prezenty i wszelkich dekoracji. Eliminując wszelkie niedoskonałości i odchylenia, sprawiamy, że nasi klienci mogą cieszyć się produktem tak doskonałym, jak to tylko możliwe. Niezwykle ważne dla nas jest Państwa zaufanie i zadowolenie – dlatego zawsze staramy się podchodzić do każdej sytuacji indywidualnie i być maksymalnie elastyczni dla korzyści naszych klientów.

SERWETKI DEKORACYJNE

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego przystrojenia. Nasze serwetki dekoracyjne idealnie nadadzą się do tej roli. Niezliczona liczba różnorodnych wzorów, które można dopasować kolorystycznie do każdego wnętrza i gustu, jest ogromnym atutem naszych produktów. Każda grafika, schemat, wzór czy kolory naszych serwetek dekoracyjnych są kunsztownie, skrupulatnie i niepowtarzalnie dopracowywane tak, by wkraść się w łaski zarówno estetów, jak i osób chcących nadać niezwykłego uroku codziennym chwilom.

TORBY PREZENTOWE

W dobrym tonie jest wręczać upominki w pięknym opakowaniu. Dlatego też stworzyliśmy linię gustownych i estetycznych toreb prezentowych, które idealnie nadadzą charakteru każdej sytuacji.